ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Неделен хороскоп од 15 до 22 април

Доаѓа сезоната на Бикови (19 април) со влегувањето на Сонцето во овој земјен знак, па Биковите, Јарците и Девиците ќе го почувствуваат враќањето...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Месечината влегува во Бик: 3 хороскопски знаци очекуваат среќни вести

Месечината, планетата која ги опишува нашите чувства, денес влегува во Бик, каде поволно ќе влијае на Девиците, Јарците и Биковите. Исто така, Раковите...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Неделен хороскоп од 8. до 14. април

Ни претстои важна астролошка недела бидејќи нè очекува затемнување на Сонцето во Овен, но и млада месечина во истиот знак на 8 април,...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА АПРИЛ: Ретроградниот Меркур и затемнувањето на Сонцето во Овен носат хаос

Пред нас е предизвикувачки астролошки месец, бидејќи на 2 април нè очекува ретрограден Меркур, кој негативно ќе влијае на сите знаци, особено на...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Љубовен хороскоп до 30 март

Венера, планетата на љубовта, е силно во Риби, каде што носи возбудливи настани за Рибите, Ракот и Скорпијата. ОВЕН Ќе запловите во „мирни...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Неделен хороскоп од 25. до 31. март

Полната Месечина во Вага, која исто така е затемнета, нè очекува денес и ќе има силно влијание врз сите знаци на Зодијакот, особено...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Љубовен хороскоп до 23. март

Венера, планетата на љубовта, е во Риби каде што носи љубовна возбуда за Рибите, Ракот и Скорпијата. Оваа позиција на Венера не ги...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Неделен хороскоп од 19. до 24. март

Прочитајте го неделниот хороскоп од 19. до 24. март 2024 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога се во прашање љубовта, работата...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Месечината влезе во Бик! 3 хороскопски знаци ги очекува позитивен пресврт

Месечината, планетата која ги опишува нашите чувства, се наоѓа во Бик, каде што носи стабилност за Бикот, Девицата и Јарецот. Месечината во Бик...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Месечината влезе во Водолија: 3 хороскопски знаци ги очекуваат среќни вести

Месечината, најбрзо подвижната планета, моментално е во Водолија, каде што носи позитивен пресврт за Водолија, Вага и Близнаци. Месечината во Водолија е астролошка...