ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Неделен хороскоп од 20. до 27. мај: Полната месечина во Стрелец ја менува судбината на 4 хороскопски знаци

Полната Месечина во Стрелец не очекува на 23 мај и ќе има силно влијание врз Стрелците, Рибите, Близнаците и Девицата. Полната месечина секогаш...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Два хороскопски знаци чекаат финансиска добивка до крајот на мај

Мај носи посебна енергија и многу можности за секој хороскопски знак, но најмногу среќа во финансиите ќе имаат два знака до крајот на...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ДО 20. МАЈ

Прочитајте го неделниот хороскоп од 13. до 20 мај 2024 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога се во прашање љубовта, работата...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Стареат како виното: Некои луѓе се разубавуваат со текот на годините

Некои хороскопски знаци се издвојуваат по нивната способност да станат сè попривлечни со годините, без разлика дали преку физичкиот изглед, харизмата или мудроста....

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Неделен хороскоп од 6 до 13 мај: Младата месечина во Бик ја менува судбината на 3 хороскопски знаци

Млада месечина во Бик нè очекува на 8. мај и носи нов почеток во животот за сите знаци од Зодијакот, особено за Бикот,...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Месечината влезе во Водолијa: 3 знаци подгответе се за позитивен пресврт

Месечината, најбрзо подвижната планета, денес е во Водолија и носи конкретни луѓе. Оваа позиција на Месечината ги фаворизира Водолиите, Близнаците и Вагата. Месечината...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА МАЈ: Јупитер влегува во Близнаци – овој знак ја добива шансата што ја чека 12 години

Марс, планетата на акцијата, на 30. април влегува во Овен, што им носи голема движечка енергија на сите знаци, особено на Овенот, Стрелецот...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Викенд хороскоп – 27. и 28. април

ОВЕН Викенд хороскопот за 27. и 28. април 2024 година ве советува да го искористите изливот на енергија и новите идеи. Сега е...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Месечината влегува во Девица

Месечината, најбрзо подвижната планета, влегува во Девица денеска околу 16 часот, каде што ќе донесе позитивен пресврт на настаните за Девиците, Јарците и...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Неделен хороскоп од 15 до 22 април

Доаѓа сезоната на Бикови (19 април) со влегувањето на Сонцето во овој земјен знак, па Биковите, Јарците и Девиците ќе го почувствуваат враќањето...