ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

КОИ СЕ ВАШИТЕ ДОБИТНИ БРОЕВИ СПОРЕД ХОРОСКОПОТ

Тешко е да се погоди седмица на лото, некои може да кажат сосема невозможно. Нo, не кажувајте им го тоа на астролозите, кои веруваат дека ѕвездените знаци може да доведат до насоки за тоа кои цифри треба да ги изберете кога играте на различни лотариски колони. Еве кои се вашите добитни броеви на лотарија за оваа недела.

ОВЕН – Денешни броеви: 5, 13, 27, 32, 35, 41

БИК – Денешни броеви: 7, 14, 21, 30, 38, 43

БЛИЗНАЦИ – Денешни броеви: 5, 13, 22, 28, 32, 47

РАК – Денешни броеви: 6, 14, 21, 30, 38, 49

ЛАВ – Денешни броеви: 5, 17, 25, 32, 37, 43

ДЕВИЦА – Денешни броеви: 3, 11, 18, 20, 36, 42

ВАГА – Денешни броеви: 7, 19, 23, 27, 35, 41

СКОРПИЈА – Денешни броеви: 5, 14, 28, 33, 37, 44

СТРЕЛЕЦ – Денешни броеви: 4, 13, 21, 30, 36, 42

ЈАРЕЦ – Денешни броеви: 7, 12, 20, 26, 35, 41

ВОДОЛИЈА – Денешни броеви: 2, 17, 21, 30, 34, 43

РИБИ – Денешни броеви: 6, 13, 18, 27, 39, 44

Leave a comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Препорачуваме

Related Articles

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Паричниот хороскоп за јуни носи многу изненадувања

Играме уште еден ѕвезден рулет, а ѕвездите ќе бидат поповолни за пари...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

Два хороскопски знаци чекаат финансиска добивка до крајот на мај

Мај носи посебна енергија и многу можности за секој хороскопски знак, но...

ЅВЕЗДИТЕ ВЕЛАТ

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ДО 20. МАЈ

Прочитајте го неделниот хороскоп од 13. до 20 мај 2024 година и...