МАГАЗИН

Ријана блесна на Мет Гала

35-годишната пејачка Ријана на завчерашната Мет Гала во Њујорк, иако во поодмината бременост блесна во бел фустан, украсен со 3Д бели цвеќиња, додека нејзиниот партнер раперот Асап Роки носеше црвен кариран килт во комбинација со избледени фармерки, црно елегантно сако и тенка вратоврска.

Подоцна Ријана ја соблече цветната наметка и остана само во белиот фустан, кој многу корисници на социјалните мрежи ги потсети на венчаница. Откако фотографиите беа објавени на Интернет, обожавателите на парот почнаа да шпекулираат дека Ријана и Асап Роки наскоро ќе се венчаат.

За второто дете со кое е бремена, јавноста дозна на Супер Боул 2023, прилично изненадена за нејзината втора бременост девет месеци по раѓањето на првото дете.

Leave a comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Препорачуваме

Related Articles

МАГАЗИН

Нова јужнокорејската серија на „Нетфликс“ ги воодушеви гледачите

Јужнокорејската серија „Шоуто на осумтемина“ (англ. The 8 Show) неодамна се појави...

МАГАЗИН

ИЈЗ со совети за заштита од инсекти

 Институтот за јавно здравје (ИЈЗ) дава практични совети за заштита на населението...

МАГАЗИН

Зошто паметните луѓе ретко се среќни? Познатиот Хемингвеј тоа го објаснил во само 1 реченица

Судбината на Ернест Хемингвеј, познатиот американски писател и новинар, продолжува да ја...

МАГАЗИН

Сапунот од кокос – благотворен против комарци

Има многу производи коишто ги одбиваат комарците, а според новите истражувања, тука...