ИНФО

Дел од Кисела Вода без вода

Поради преповрзување од стара на нова мрежа на ул. Димо Хаџи Димов раскрсница со ул. Антон Попов вода ќе немаат корисниците од ул. Димо Хаџи Димов и дел од ул. Антон Попов од 08:00 до завршување на интервенцијата.

Leave a comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Related Articles

ИНФО

РАБОТА НА МРЕЖА: Каде денес ќе нема струја

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје информира дека неколку...

ИНФО

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Сончево и топло, попладне нестабилно со пороен дожд

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Сончево и топло...

ИНФО

Ново детско игралиште во Илинден

Дечињата од населбата Илинден од денес добија ново детско игралиште кое се...

ИНФО

Бесплатни ранчиња за сите првачиња и униформи за сите основци во Кисела вода

Општина Кисела Вода ќе обезбеди бесплатно ранче и училиштен прибор за секое...